İşte Hikayemiz;

Çalışmalarımızla fark yaratacağımızın sözünü veriyoruz. Bunun için bizimle tanışmanız ve bizi dinlemeniz yeterli.

55000Aktif Takipçi
15Sertifikalı Eğitimci
2240Kayıtlı Öğrenci
815Tamamlanan Kurs

“Uluslararası NLP Trainer sertifikasına sahip olup halen kurumsal ve kişisel gelişim üzerine, Bilgivizyon şirketinde çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’nin değişik il ve ilçelerinde şirketlere, okullara, kurumlara yönelik yaklaşık 1500’ün üstünde seminerler vermiş 1 milyona yakın kişiye ulaşmıştır. ”

Ziya BARAN, Kurucu

Akademi Hakkında

Gelişmiş ülkeler daha iyi daha nitelikli bireyler yetiştirebilmek için eğitime büyük paralar ayırıp çok büyük yatırımlar yapıyor. Biliyorlar ki bireylerin kalitesi ülkelerinin de kaliteli olması demek. Bu alanda yapılan ar-ge çalışmaları neticesinde eğitim alanında yeni öğretiler veteknikler geliştiriyorlar. Türk insanının eğitime olan hem ihtiyacını hem de düşkünlüğünü göz önüne alarak eğitimde yaşanan yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden eğitimciler olarak en iyiyi arayanlar için bu siteyi hazırladık. Bu siteye ulaşmanız dahi eğitim konusunda önemli bir bilince sahip olduğunuzu gösteriyor.

Bu bilinçle bizimle irtibat kurmanızı çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgi almanızı öneriyoruz. Çalışmalarımızla fark yaratacağımızın sözünü veriyoruz. Bunun için bizimle tanışmanız ve bizi dinlemeniz yeterli.

Neler Yaptık?

Hızlı Okuma
Başarıyı Keşfedin
Hafıza Gücünüzü Keşfedin
İlham Veren Başarı Öyküleri
Akıl Oyunları
Büyüklerin Büyüsü
Öykülerle Kazanma Zamanı
Pozitif Yaşama Dair Öyküler
NLP
Davinci’yi Bırakın Kendi Şifrenize Bakın
Armut Dibine Düşer
isminde yayınlanmış on bir kitabı bulunmaktadır.

YAZARIMIZIN VERDİĞİ BAZI SEMİNERLER:

BAŞARI STRATEJİLERİ
NLP TEKNİKLERİ
HAFIZA TEKNİKLERİ
ÇOCUĞUN BAŞARISINDA ANNE BABANIN ROLÜ
HIZLI OKUMA VE ANLAMA TEKNİKLERİ
KİŞİLİK TİPLERİ (ENNEGRAM)

Ekibimizle Tanışın

Alanında uzman, deneyimli, sektörel tecrübesi olan, ülkemizin seçkin üniversitelerinden mezun eğitmenler ve danışmanlar, öğrencilerimize vizyon kazandırırlar. Eğitmenlerimizin özgeçmişlerine üstlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ekibimize Katılın!
Ziya-Baran_7296_1397550169

Ziya Baran

Kurucu